-5%

Блок живлення Biom DC12 60 W 5 A STR-60
186,40 ₴
177 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 0581
+380 (97) 939-76-80
Роман- +380 (63) 521-10-83Ігор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Представлений блок живлення DC12 60W 5A STR-60.
Основною характеристикою блоків живлення серії STR є вузький корпус, що істотно спрощує процес монтажу блока живлення 12V.
Характеристики:
- Імпульсний блок живлення в перфорованому корпусі для використання всередині приміщень.
- Споживання потужності з мережі змінного струму автоматично контролюється вбудованою системою й автоматично налаштовується від 10 до 100% потужності.
- Повністю сумісний і підходить для живлення систем світлодіодного освітлення, світлодіодних модулів і дисплеїв, систем відеоспостереження.
- Завдяки своїй конструкції, добре відводить тепло.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 36 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Основні | |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Мінімальна вхідна напруга | 176 В |
| Максимальна вхідна напруга | 264 В |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Вихідний струм, не більше | 5 А |
| Захист від перевантаження | Так |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Виробник | Biom |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Вихідна потужність | 60 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 12 мес |
Інформація для замовлення
- Ціна: 177 ₴


