
Світлодіодний світильник накладний Biom 18W 5000К DL-R106-18 зоряне небо
275 ₴
261,20 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DL-R106-18
- +380 (63) 521-10-83Ігор
LED світильник накладний Biom DL-R106-18 - це високоякісне освітлення з інноваційним дизайном, яке не лише забезпечує ефективне освітлення приміщення, але й створює особливу атмосферу завдяки своєму унікальному розсіювачу.
Завдяки потужності 18 Вт і високоякісним LED-лампам з температурою колірної температури 5000K, цей світильник забезпечує яскраве та рівномірне освітлення приміщення, що ідеально підходить для різних задач - від роботи до відпочинку.
Розсіювач надає освітленню унікальний естетичний ефект, перетворюючи звичайне освітлення в щось більш вишукане та незвичайне. Цей розсіювач створює ефект м'якого, розсіяного світла, що нагадує зоряне небо, що робить світло більш приємним для очей та створює неповторну атмосферу в приміщенні.
Характеристики:
- Номінальна потужність: 18W
- Номінальний струм: 136мА
- Температура світла: 5000К (біле світло)
- Світлова ефективність: 85Lm/W
- Світловий потік: 1530Lm
- Напруга: AC 175-265V
- Індекс передачі кольору: >80
- Зміна яскравості: не димується
- Управління: без д/к
- Розмір: 260х55 мм
- Розсіювач: зоряне небо
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 18 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір світіння | Білий |
| Виробник | Biom |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Світловий потік | 1530 лм |
| Тип світильника | Стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 260 см |
| Висота | 55 см |
| Основні | |
| Светоотдача | 85 лм/Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 261,20 ₴





