
Точковий LED світильник Biom 18W 5500К коло DPL-R18-5
122,20 ₴
116,10 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DPL-R18
- +380 (63) 521-10-83Ігор
Світильник Biom 18W - це поєднання високої продуктивності та стильного дизайну. З вражаючим світловим потоком 1580 Lm він забезпечить вам достатнє та якісне освітлення в будь-якому приміщенні. Температура світла 5500K створює природній відтінок, ідеальний для робочих приміщень або загального освітлення.
Дизайн круглої форми та матовий розсіювач додають світильнику естетичний вигляд, а врізний монтаж робить його варіантом для різних типів стель та приміщень. Захист за стандартом IP20 робить його ідеальним для використання в сухих приміщеннях. Із використанням світлодіодів SMD2835 та надійного драйвера DOB, цей світильник дозволяє економно витрачати енергію, забезпечуючи при цьому тривалу службу та стабільність освітлення.
Характеристики:
- Потужність: 18W
- Форма світильника: Кругла
- Температура світла: 5500К
- Робоча напруга: AC 175-265 V
- Світловий потік: 1580 Lm
- Світлова віддача: 85-90 Lm/W
- Драйвер: DOB
- Індекс перенесення кольорів, Ra: 80
- Тип розсіювача: Матовий (Frosted)
- Кут світіння °:180
- Вид монтажу: Врізний
- Габаритний розмір мм: 170x22
- Матеріал корпусу: Пластик
- Клас захисту: IP20
- Тип світлодіодів: SMD2835
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Білий |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Потужність лампи | 18 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Виробник | Biom |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Світловий потік | 1580 лм |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 170 мм |
| Висота | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга мережі | 176-265V |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал каркасу | пластик |
- Ціна: 116,10 ₴



