
Світильник накладний світлодіодний Led Biom 24Вт DL-R605-24 5000K зоряне небо
439,90 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DL-R605-24
+380 (97) 939-76-80
Роман- +380 (63) 521-10-83Ігор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Представлений стельовий світильник має такі характеристики та особливості:
- Білий колір плафону, з цікавим дизайном
- Плафон знімається для зручного монтування
- Плафон матовий, який гарно розсіює світло
- Матеріал основи металевий для хорошого охолодження світлодіодів
- Колір свічення світильника - білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Напруга мережі | 220 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Колір світіння | Білий |
| Виробник | Biom |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 24 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Робоча напруга (В) | 175-265 |
| Колірна температура | 5000K |
| Світловий потік | 1920 лм |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Білий |
| Діммер | Ні |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 330 см |
| Висота | 75 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
| Димер | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 439,90 ₴

