-5%

Світлодіодний Led світильник накладної Biom 10W 5000K DL-R205-10 зоряне небо
158,90 ₴
150,90 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DL-R205-10
+380 (97) 939-76-80
Роман- +380 (63) 521-10-83Ігор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Представлений світлодіодний світильник накладний Biom 10W 5000K круг.
Особливості світильника:
- Новий гарний дизайн
- Драйвер вмонтований в корпус (у старих світлодіодних світильників виносний драйвер)
- Зручна система кріплення світильника
Led світильник накладний 10 Вт дасть можливість заощадити багато електроенергії. Характеризується стабільним світловим потоком при широкому діапазоні вхідної напруги. Також на світильник йде гарантія від виробника – 1 рік. Купівля представленого світильника дасть можливість заощадити багато грошей і позбавиться постійної потреби в заміні галогенних світильників.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Напруга мережі | 220 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Колір світіння | Білий |
| Виробник | Biom |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 10 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Робоча напруга (В) | 175-265 |
| Колірна температура | 5000K |
| Світловий потік | 800 лм |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Білий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 220 см |
| Висота | 85 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150,90 ₴






