-5%

Світлодіодний Led світильник РКХ Biom 18 W 6000 K IP65 овальний MPL-O18
171,10 ₴
162,50 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1205
+380 (97) 939-76-80
Роман- +380 (63) 521-10-83Ігор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Представлений світлодіодний LED світильник РКХ Biom 18 W 6000 K IP65 овальний MPL-O18.
Особливості світильника:
- Використовується для підсвічування будинків, під'їздів, сходових майданчиків, будівельних майданчиків, різних територій.
- Повністю захищений від пилу та вологи (IP65)
- Температура світіння 6000K
- Тривалий ресурс роботи
Led світильник накладний 18 Вт дасть можливість заощадити багато електроенергії. Характеризується стабільним світловим потоком за широкого діапазону вхідних напруг. Також на світильник йде гарантія від виробника — 2 рік. Купівля представленого світильника дасть можливість заощадити багато грошей і позбавиться постійної потреби в заміні галогенних світильників.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для ЖКГ |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Потужність | 18 Вт |
| Світловий потік | 1620 лм |
| Напруга | 220 В |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір корпусу | Білий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колірна температура | 6000K |
| Світловіддача | 90 лм/Вт |
| Робоча напруга (В) | 175-265 |
| Розміри | |
| Довжина | 208 см |
| Висота | 52 см |
| Ширина | 100 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 162,50 ₴




