
LED стрічка Biom Professional SMD3535 RGB 120шт/м 15W/м IP20 12V BPS-G3-24-3535-120-RGB-20
165 ₴/м
156,70 ₴/м
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: RGB 120 12V
- +380 (63) 521-10-83Ігор
LED стрічка Biom Professional SMD3535 втілює передові технології в області освітлення, дозволяючи вам створити захоплюючі світлові ефекти та насолоджуватися яскравим та кольоровим освітленням в будь-якому приміщенні чи декоративному проекті.
LED стрічка Biom Professional SMD3535 - це не просто освітлення, це творчість та можливість створення унікальних атмосфер в вашому приміщенні. Завдяки технології SMD3535, кожен світлодіод гарантує високу яскравість та насиченість кольорів.
Кількість світлодіодів 120шт/м дозволяє створювати різноманітні світлові сценарії та ефекти, додавати кольору вашому простору. Потужність 15W/м робить цю стрічку ефективним рішенням для освітлення різних зон та створення декоративних елементів.
Кольорова температура світла (RGB) дозволяє вам налаштовувати інтенсивність та відтінок світла відповідно до вашого настрою та потреби. Крім того, ця стрічка оснащена захистом за стандартом IP20, що робить її ідеальною для використання в приміщеннях без прямих впливів вологи чи пилу.
Характеристики:
- Тип світлодіодів: SMD3535
- Кількість світлодіодів: 120шт/м
- Потужність: 15W/m
- Робоча напруга: DC 12V
- Колір світла: RGB
- CCT: RGB
- Плата: 8мм
- Кратність порізки: 30мм
- Клас захисту: IP20
- Котушка: 5м
- Гарантія: 2 роки
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет свечения | RGB (разноцветный) |
| Состояние | Новое |
| Тип освещения | Светодиодная лента |
| Мощность | 15 Вт |
| Количество светодиодов | 120 шт |
| Тип светодиодов | SMD3535 |
| Напряжение | 12 В |
| Степень защиты, IP | IP20 |
| Количество метров в бабине | 5 м |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Интервал резки | 3 см |
| Угол свечения | 120 град. |
| Светодиодов шт/м | 120 |
| Пользовательские характеристики | |
| Рабочее напряжение | 12 V |
| Рабочая температура | -40°С - +60°С |
| Ресурс работы | 30000 час |
| Класс качества | Professional |
- Цена: 156,70 ₴/м









