
Трьох-канальний дистанційний вимикач з пультом на 220в
305,50 ₴
290,20 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: R3
- +380 (63) 521-10-83Ігор
Якщо незручно користуватися стандартними настінними вимикачами, а вимикач з дистанційним управлінням, який дозволяє регулювати освітлення, перебуваючи в віддаленості від стаціонарного вимикача - це комфортне рішення. Такі дистанційні вимикачі освітлення на своєму пульті мають кілька спеціальних кнопок, за допомогою яких можна включати або вимикати світло. Виглядає вимикач світла з пультом, як невеликий передавач з пультом дистанційного вимикання, схожим на пульт від кондиціонера. На пульті є кнопки, які управляють освітлення. Виконано пристрій з міцного пластику білого забарвлення, тому він гармонійно увіллється в будь-який сучасний інтер'єр.
Область застосування:
Застосовують дані вимикачі для дистанційного включення \ відключення ламп освітлення як розжарювання, так і люмінесцентних, управлінь підйомників, електродвигунів малої потужності, пускачів і інших пристроїв, якщо їх споживана потужність не перевищує допустиму.
Як це працює?
Працює вимикач світла дистанційний шляхом отримання радіосигналу з пульта управління, при натисканні кнопки. Приймач для надходження сигналу повинен бути встановлений в кімнаті, на робочому, згідно характеристикам, відстані від пульта. Його легко можна заховати за підвісною стелею або карнизом. Керуючим пристроєм є електромагнітне реле, яке комутує ланцюг живлення навантаження. Є функція "SLEEP", завдяки якій можна зробити автоматичне відключення навантаження (освітлення) через 10- 15 секунд, шляхом нетривалого натискання і утримання відповідної кнопки.
Склад комплекту:
1) Пульт дистанційний вимикач - 1 шт.
2) Приймач комутатор - 1 шт.
3) Кронштейн кріплення пульта - 1 шт.
4) Короткий посібник користувача - 1 шт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Shenzhen |
| Страна производитель | Китай |
| Количество режимов работы | 3 |
| Напряжение | 220 В |
| Рабочая частота | 433 МГц |
| Радиус действия | 30 м |
| Степень защиты IP | 20 |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Дальность срабатывания | 30m - 60m / 360˚ |
| Номинальный ток | 180-240V |
- Цена: 290,20 ₴




