
Світлодіодна панель Biom ART 50W 6500K рамка ART-50-6
482,70 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: ART-50-6
- +380 (63) 521-10-83Ігор
Світлодіодна панель (рамка) Biom ART 50W 6500K представляє собою вишукане поєднання сучасного мінімалістичного дизайну та високої функціональності. Цей універсальний пристрій з легкістю вписується в будь-який інтер'єр від офісів до домашніх приміщень.
Основні характеристики панелі включають в себе високу світловіддачу - 100 лм/Вт, що забезпечує ефективне освітлення приміщення при мінімальному споживанні енергії. Додатковим плюсом є якісний окремий ІС драйвер, який забезпечує стабільну роботу пристрою та продовжує його термін служби.
Завдяки своєму дизайну у вигляді рамки, ця панель додає естетичний шар будь-якому приміщенню, забезпечуючи при цьому не лише приємне зовнішнє враження, але й оптимальне освітлення для різноманітних потреб користувача.
Характеристики:
- Потужність, W: 50
- Світловий потік, Lm: 5000
- Колірна температура, К: 6500
- Напруга, V: 175-265
- Індекс передачі кольору, Ra: 80
- Корпус: Алюміній+Пластик
- Розміри, мм: 595х595х15
- Тип монтажу: Накладний, Врізний, Підвісний
- Колір: Білий
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип лампы | Светодиодная |
| Напряжение сети | 185~265 B |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Производитель | Biom |
| Страна производитель | Китай |
| Мощность | 50 Вт |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Рабочее напряжение (В) | 175-265 |
| Световой поток | 5000 лм |
| Тип светильника | Потолочный |
| Форма | Квадратная |
| Способ монтажа | Универсальный |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 595 см |
| Ширина | 595 см |
| Высота | 15 см |
| Основные | |
| Напряжение | 220 |
| Характеристики излучения | |
| Максимальная цветовая температура | 6500 К |
| Световая отдача | 100 лм/Вт |
| Угол излучения света | 180 град. |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип освещения | Светильник |
- Цена: 482,70 ₴





