-5%

Світлодіодний світильник накладний Biom 18W 5000К HB-S18W-5 квадрат
176,30 ₴
167,40 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: HB-S18
+380 (97) 939-76-80
Роман- +380 (63) 521-10-83Ігор
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
LED світильник Biom 18W - це сучасне освітлення з високою ефективністю та стильним дизайном, ідеально підходить для різних приміщень. За допомогою цього світильника ви можете створити приємне та яскраве освітлення з білим світлом, що допоможе підкреслити деталі і створити комфортну атмосферу у будь-якому приміщенні.
Він має компактні розміри та легкий монтаж, що робить його ідеальним вибором для різних приміщень, від кухні до офісу. Матовий розсіювач забезпечує рівномірне та приємне розподілення світла без сліпучих блисків. Завдяки високій ефективності та довгому терміну служби світлодіодів цей світильник є економічним та екологічно чистим рішенням для освітлення вашого приміщення.
Характеристики:
- Номінальна потужність: 18W
- Температура світла: 5000К (біле світло)
- Світлова ефективність: 100Lm/W
- Світловий потік: 1800Lm
- Напруга: AC 175-265V
- Індекс передачі кольору: >80
- Зміна яскравості: не димується
- Управління: без д/к
- Розмір: 120х120х36 мм
- Розсіювач: матовий
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип светильника | Накладной |
| Материал плафона, подвесок | Поликарбонат |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цвет свечения | Белый |
| Тип цоколя | Нет цоколя |
| Мощность лампы | 18 Вт |
| Напряжение сети | 185~265 B |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Белый |
| Производитель | Biom |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Цветовая температура | 5000K |
| Световой поток | 1800 лм |
| Светоотдача | 100 лм/Вт |
| Форма | Квадратная |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 120 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Высота | 36 мм |
| Основные атрибуты | |
| Мощность | 18 Вт |
| Способ монтажа | Накладной |
Информация для заказа
- Цена: 167,40 ₴




