RGB Bluetooth/ік контролер music 12А 144вт призначений для під'єднання й керування RGB-стрічкою. Керувати можна за допомогою смартфона, планшета або за допомогою ІЧ пульта на 40 кнопок. Контролер має пластиковий корпус, до якого можна під'єднати led стрічку за допомогою конектора RGB Connector 4pin Father (продається окремо). Живлення 5-24v під'єднується в роз'єм Power jack 5,5mm Mother.
Керування ведеться за допомогою Android 4.3 або IOS 6.0 . Через встановлену програму Ви зможете вибирати яскравість, необхідний колір, різні режими світіння, реагування на музичний супровід, реагування на звуки та інші.
Контролер має безліч динамічних і статичних режимів, є музичний режим і таймер сну. Є можливість керування яскравістю стрічки в статичних режимах і швидкістю мерехтіння в динамічних режимах. Контролер зберігає останню програму після вимкнення живлення. Для під'єднання контролера необхідно сканувати QR-код, завантажити мобільний застосунок і під'єднатися через Bluetooth. Підтримує Bluetooth 4.0
Під час під'єднання стрічки RGB до контролера не допускайте перетину контактів, оскільки це може призвести до короткого замикання та виходу з ладу контролера. Контролер не регулює вольтаж 5-24v, він тільки пропускає його через себе. Наприклад, якщо стрічка 12v то блок живлення має бути 12v, якщо стрічка 5v то блок живлення має бути 5v
Особливості:
- Вибір кольорів (до 16 млн. кольорів і відтінків);
- Регулювання яскравості світла;
- Безліч режимів роботи — плавна зміна кольорів, різке перемикання, перемикання кольорів із загасанням, режим стробоскопа тощо;
- Синхронізація з музикою (вбудований мікрофон)
- Таймер сна
- Збереження останніх налаштувань;
- Сенсорне керування на екрані смартфона
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип управления | Дистанционное |
| Мощность | 144 Вт |
| Ток | 12 А |
| Количество каналов | 3 |
| Количество кнопок | 40 шт |
| Цветовая гамма | RGB |
| Количество уровней яркости | 10 |
| Вес | 100 г |
| Диапазон работы | 20 м |
| Регулировка | Яркости, Скорости, Пауза, Память последней настройки, Цветовой температуры свечения |
| Количество подключаемой ленты | 10 м |
| Материал корпуса | Пластик |
| Рабочее напряжение (В) | 5-24 |
| Размеры | |
| Длина | 125 мм |
| Высота | 55 мм |
| Ширина | 6 мм |
- Цена: 329 ₴




