-5%

Світлодіодний світильник накладний Biom 18W 5000К BYR-03-18-5 круглий
296,10 ₴
281,30 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: BYR-03-18
+380 (97) 939-76-80
Роман- +380 (63) 521-10-83Ігор
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Накладний LED світильник Biom 18W - це ефективне та надійне джерело світла, яке ідеально підходить для освітлення офісів, магазинів, кафе, коридорів та інших комерційних та приватних приміщень, де потрібно якісне та ефективне освітлення.
Світильник має компактний дизайн, що дозволяє легко встановлювати його на будь-якій поверхні. Матовий розсіювач разом з декоративним елементом створює приємне та м'яке освітлення, що не розсіюється та не створює відблиски.
З світильником серії BY ви отримуєте надійне та довговічне джерело світла, яке не лише додасть стиль до вашого приміщення, але й забезпечить комфортне освітлення для вашої роботи чи відпочинку.
Характеристики:
- Номінальна потужність: 18W
- Номінальний струм: 136мА
- Температура світла: 5000К (біле світло)
- Світлова ефективність: 90Lm/W
- Світловий потік: 1620Lm
- Напруга: AC 175-265V
- Індекс передачі кольору: >80
- Зміна яскравості: не димується
- Управління: без д/к
- Розмір: 150х40 мм
- Розсіювач: матовий+декор
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип светильника | Накладной |
| Материал плафона, подвесок | Поликарбонат |
| Материал каркаса | металл |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Тип цоколя | Нет цоколя |
| Мощность лампы | 18 Вт |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Белый |
| Производитель | Biom |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Световой поток | 1620 лм |
| Светоотдача | 85 лм/Вт |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 150 мм |
| Высота | 40 мм |
Информация для заказа
- Цена: 281,30 ₴





