-5%

Світильник світлодіодний Biom MD-01-R38-5 38w круглий 5000К чорний
904,30 ₴
859,10 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: MD-01-38
+380 (97) 939-76-80
Роман- +380 (63) 521-10-83Ігор
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
LED світильник Biom 38W - це сучасне освітлення з високою ефективністю та стильним дизайном, ідеально підходить для різних приміщень. За допомогою цього світильника ви можете створити приємне та яскраве освітлення з білим світлом, що допоможе підкреслити деталі і створити комфортну атмосферу у будь-якому приміщенні.
Він має компактні розміри та легкий монтаж, що робить його ідеальним вибором для різних приміщень, від кухні до офісу. Матовий розсіювач забезпечує рівномірне та приємне розподілення світла без сліпучих блисків. Завдяки високій ефективності та довгому терміну служби світлодіодів цей світильник є економічним та екологічно чистим рішенням для освітлення вашого приміщення.
Характеристики:
- Номінальна потужність: 38W
- Номінальний струм: 288мА
- Температура світла: 5000К (біле світло)
- Світлова ефективність: 80Lm/W
- Світловий потік: 3050Lm
- Напруга: AC 175-265V
- Індекс передачі кольору: >80
- Зміна яскравості: не димується
- Управління: без д/к
- Розмір: 400х20 мм
- Розсіювач: матовий
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип светильника | Накладной |
| Материал плафона, подвесок | Поликарбонат |
| Материал каркаса | металл |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цвет свечения | Белый |
| Тип цоколя | Нет цоколя |
| Мощность лампы | 38 Вт |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Черный |
| Производитель | Biom |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Световой поток | 3050 лм |
| Светоотдача | 85 лм/Вт |
| Форма | Круглая |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 400 мм |
| Высота | 20 мм |
Информация для заказа
- Цена: 859,10 ₴




