
Світильник світодіодний Biom DL-R104-24-5 5000K 24Вт
387,80 ₴
368,40 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: DL-R104-24
- +380 (63) 521-10-83Ігор
LED світильник накладний Biom 24W - це сучасний освітлювальний прилад, який відзначається ефективністю, надійністю та стильним дизайном. Завдяки використанню світлодіодної технології цей світильник забезпечує яскраве, приємне світло при мінімальному споживанні електроенергії.
Загальна потужність світильника становить 24 вати, що робить його економічно ефективним рішенням для будь-якого приміщення. Колірна температура світла складає 5000К, що робить його ідеальним варіантом для створення яскравого та затишного освітлення в офісах, кухнях, коридорах та інших комерційних або приватних приміщеннях.
LED світильник Biom практичне та естетичне рішення для освітлення вашого приміщення, яке забезпечить комфорт та ефективність у використанні.
Характеристики:
- Номінальна потужність: 24W
- Номінальний струм: 182мА
- Температура світла: 5000К (біле світло)
- Світлова ефективність: 80Lm/W
- Світловий потік: 1920Lm
- Напруга: AC 175-265V
- Індекс передачі кольору: >80
- Зміна яскравості: не димується
- Управління: без д/к
- Розмір: 330х65 мм
- Розсіювач: матовий
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал плафона, подвесок | Поликарбонат |
| Материал каркаса | металл |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Мощность лампы | 24 Вт |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет свечения | Белый |
| Производитель | Biom |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Световой поток | 1920 лм |
| Тип светильника | Потолочный |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 330 см |
| Высота | 65 см |
| Основные | |
| Светоотдача | 85 лм/Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма | Круглый |
- Цена: 368,40 ₴


