
Світильник світодіодний Biom DL-R104-18-5 5000K 18Вт
293,30 ₴
278,60 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: DL-R104-18
- +380 (63) 521-10-83Ігор
LED світильник накладний Biom DL-R104-18-6 є сучасним джерелом освітлення, що відмінно підходить для різноманітних приміщень, від офісів до житлових просторів. Завдяки використанню світлодіодної технології, цей світильник ефективно освітлює приміщення з високим рівнем енергоефективності та довгим терміном служби.Загальна потужність 18 Вт дозволяє забезпечити достатнє освітлення, а тепла колірна температура 5000К забезпечує приємну атмосферу та комфортне бачення.
Цей круглий матовий світильник легко встановлюється на стелю або стіну за допомогою кріплень, що входять в комплект. Його дизайн ідеально підходить для сучасного інтер'єру, додаючи приміщенню стильний акцент. Крім того, матове покриття забезпечує рівномірне розсіювання світла без блисків та відблисків.
Характеристики:
- Номінальна потужність: 18W
- Номінальний струм: 136мА
- Температура світла: 5000К (біле світло)
- Світлова ефективність: 85Lm/W
- Світловий потік: 1530Lm
- Напруга: AC 175-265V
- Індекс передачі кольору: >80
- Зміна яскравості: не димується
- Управління: без д/к
- Розмір: 260х55 мм
- Розсіювач: матовий
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал плафона, подвесок | Поликарбонат |
| Материал каркаса | металл |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Мощность лампы | 18 Вт |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет свечения | Белый |
| Производитель | Biom |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Световой поток | 1530 лм |
| Тип светильника | Потолочный |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 260 см |
| Высота | 55 см |
| Основные | |
| Светоотдача | 85 лм/Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма | Круглый |
- Цена: 278,60 ₴


