
Підвісний світильник Biom 64W 5000К чорний LN-5-64-12070-5-B
745,40 ₴
708,10 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: LN-5-64
- +380 (63) 521-10-83Ігор
Підвісний світильник Biom 64W 5000К - це стильне та сучасне рішення для освітлення різних приміщень, будь то домашнє чи комерційне. Він належить до серії LN-5 лінійних світильників, які відрізняються універсальністю та мінімалістичним дизайном.
Світильник має міцний корпус з пластику та заліза, що забезпечує надійність та довговічність. Він оснащений якісними світлодіодами SANAN, які забезпечують яскраве та приємне освітлення з температурою світла 5000К.
Також світильник оснащений надійним ІС драйвером для стабільної роботи. В комплекті йде система підвісів для зручного кріплення на будь-якій плоскій поверхні на оптимальній висоті.
Завдяки своєму функціоналу, стильному дизайну та високій якості виконання, підвісний світильник Biom 64W буде відмінним доповненням до будь-якого інтер'єру, забезпечуючи при цьому якісне та ефективне освітлення.
Монтаж здійснюється за допомогою додаткових (коротких) тросів: короткий трос вставляється у монтажні пази на світильнику, а основний трос прокладається до кріплення.
Характеристики:
- Потужність: 64W
- Свiтловий потік: 4960Lm
- Температура світла: 5000К
- Індекс кольоропередачi: CRI>90
- Робоча напруга: АС175-265V/50Hz
- Ступінь захисту: IP20
- Комплектація: трос для кріплення 2шт
- Розмiр: 1180х180х45 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип лампы | LED модуль |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Черный |
| Цвет свечения | Белый |
| Производитель | Biom |
| Страна производитель | Китай |
| Мощность | 64 Вт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Рабочее напряжение (В) | 175-265 |
| Световой поток | 4960 лм |
| Тип светильника | Подвесной |
| Форма | Линейная |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1180 см |
| Ширина | 45 см |
| Высота | 180 см |
| Основные | |
| Тип освещения | Светильник |
| Напряжение | 220 |
| Характеристики излучения | |
| Минимальная цветовая температура | 5000 К |
- Цена: 708,10 ₴










