
Підвісний світильник Biom 32W 5000К чорний LN-5-32-12070-5-B
513,20 ₴
487,60 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: LN-5-32
- +380 (63) 521-10-83Ігор
Підвісний світильник Biom 32W 5000К належить до серії LN-5, яка відома своєю універсальністю та сучасним дизайном, ідеально підходить як для побутового, так і для комерційного освітлення. Завдяки своєму мінімалістичному оформленню, цей світильник легко вписується в будь-який інтер'єр і може використовуватися як для загального, так і для зонального освітлення.
Корпус світильника виготовлений з міцного пластику та заліза, що забезпечує надійність та довговічність конструкції. Використані якісні світлодіоди від відомого виробника SANAN забезпечують яскраве та рівномірне освітлення, а комфортна світлова температура 5000К створює приємну атмосферу в приміщенні. Надійний інтегрований схемний драйвер гарантує стабільну роботу світильника без перебоїв.
У комплекті з світильником поставляється система підвісів, яка дозволяє підібрати оптимальну висоту монтажу світильника залежно від потреб освітлення. Також можливо встановлення на будь-яку плоску поверхню безпосередньо з використанням спеціальних кріплень. Це робить процес установки швидким, зручним та ефективним для будь-якого приміщення.
Характеристики:
- Потужність: 32W
- Свiтловий потік: 2660Lm
- Температура світла: 5000К
- Індекс кольоропередачi: CRI>90
- Робоча напруга: АС175-265V/50Hz
- Ступінь захисту: IP20
- Розмiр: 1180х70х45 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип лампы | LED модуль |
| Мощность лампы | 32 Вт |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Черный |
| Цвет свечения | Белый |
| Производитель | Biom |
| Страна производитель | Китай |
| Мощность | 32 Вт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Рабочее напряжение (В) | 175-265 |
| Световой поток | 2660 лм |
| Тип светильника | Подвесной |
| Форма | Линейная |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1180 см |
| Ширина | 45 см |
| Высота | 70 см |
| Основные | |
| Тип освещения | Светильник |
| Напряжение | 220 |
| Характеристики излучения | |
| Минимальная цветовая температура | 6000 К |
- Цена: 487,60 ₴








