
Лінійний LED світильник LN-3-50-1200-6 50W 6200К 1200mm
207,70 ₴
197,40 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 1019300
- +380 (63) 521-10-83Ігор
Лінійний LED світильник Biom 50W 6200K IP20 LN-3-50-1200-6 23298
Лінійний світлодіодний світильник ТМ BIOM має потужністю 50Вт. Колір світіння світильника - холодне біле (6200К).
Цей освітлювальний пристрій відмінно підходить для офісів і торгових точок з нормальним рівнем вологості. Монтаж - накладної, корпус світильника виготовлений з металу, розсіювач полікарбонатний матовий.
Світильник має сучасний дизайн і призначений для використання в офісних приміщеннях, без попадання пилу і вологи.
Основними відмінностями серії LN3 від решти LN є те, що тепер корпус світильника зроблений з металу з порошковим фарбуванням замість алюмінію. Так само заміна індивідуальна упаковка. Кольорову паперову коробку змінили боковинки з картону та весь світильник затягнутий у термоплівку. Це зручно для торгових точок на свіжому повітрі. Тепер упаковка не розмокає, не мажеться і довше зберігається товарний вид продукції.
Характеристики:
- Потужність: 50 W
- Форма світильника: Лінійні
- Температура світла: 6200 K
- Колір світіння: Холодний білий
- Еквівалентна потужність: 450 W
- Робоча напруга: 175-265 V
- Світловий потік: 4080 Lm
- Світлова віддача: 80 Lm/W
- Індекс перенесення кольорів, Ra: 80
- Тип розсіювача: Матовий (Frosted)
- Кут свічення, ° 120
- Вид монтажу: Накладний
- Розмір габаритний, мм: 1200х75х23
- Матеріал корпусу: Метал
- Клас захисту: IP20
- Гарантійний термін: 12 місяців
- Пульт керування в комплекті: Ні
- Можливість диміювання: Ні
- Колір плафона: Білий
- Колір арматури: Білий
- Матеріал плафону: Полікарбонат
- Матеріал арматури: Метал
- Спосіб увімкнення: Без вимикача
- Тип світлодіодів: SMD
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Страна производитель | Китай |
| Вид изделия | LED светильник |
| Цвет | Белый |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Форма | Линейная |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Мощность | 50 Вт |
| Цветовая температура | 6000K |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Световой поток | 4080 Lm |
| Мощность лампы | 50 |
| Тип монтажа | Накладной |
| Тип рассеивателя | Матовый |
| Применение освещения | Для освещения низких рабочих помещений |
| Температура свечения | 6200 |
| Ресурс работы | 30 000 (час) |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Размеры. | 1200x75x23 |
| Способ освещения | Общее освещение |
| Тип освещения по мобильности | Стационарное |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Стиль исполнения | Минимализм |
| Максимальное входящее напряжение | 220 В |
| Класс влагозащиты | IP20 |
- Цена: 197,40 ₴

